Shenzhen Bwin Precision Tools Co., Ltd.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده
مارک های: BWIN
تعداد کارمندان: >100
فروش سالانه: 1,000,000-5,000,000
سال تاسیس: 2014
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
مشتریان خدمت می کنند: Ferretería industrial frank SAC
لورنا مورالس ریس: STEELMOR INDUSTRIES (PTY) LTD
معرفی
معرفی BWIN

 
چین Shenzhen Bwin Precision Tools Co., Ltd. نمایه شرکت 0
 
ابزار دقیق SHENZHEN BWIN(SHENZHEN)CO.,LTD. (از این پس به عنوان شرکت BWIN نامیده می شود) در منطقه صنعتی سونگگانگ-شهر شنژن - بزرگترین مرکز تولید محصولات کاربید تنگستن در آسیا واقع شده است.
 
شرکت BWIN دارای تکنولوژی تولید پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه علمی قوی، خط تولید درج قابل نمایه سازی استاندارد مدرن، خط تولید نوار ابزار تراشکاری CNC، خط تولید آسیاب پایانی کاربید، خط تولید پوشش PVD، و تاسیس مرکز تحقیق و توسعه با یکپارچه سازی علمی است. تحقیق و پژوهش کاربردی
 
 
شرکت BWIN در ارائه انواع پوشش‌های علامت‌گذاری و غیر استاندارد PVD و CVD، تراشکاری با دقت بالا، فرز، جداسازی، سوراخ‌کاری، شیار‌زنی و درج‌های CNC و ابزارهای برش، به مشتریان ارائه می‌کند.و با انواع پردازش مواد مناسب برای تکمیل، نیمه تمام کردن و خشن کردن شیار تراشه شکن مربوطه.اختصاص داده شده به ارائه راه حل فنی برای قطعات خودرو، ماشین ابزار، قالب.هوافضا و سایر صنایعاین شرکت در تلاش است تا انواع ابزارهای برش را برای پاسخگویی به خواسته های چالش برانگیز مشتری تولید کند.
 
 
شرکت BWIN همیشه به مشتری مداری و مشتری مداری پایبند است، به شدت نوآوری های فناورانه را ترویج می کند، نوآوری های فناورانه را به شدت ترویج می کند، سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت محیطی را به طور کامل پیاده سازی می کند، از نزدیک بر نیازهای مشتری تمرکز می کند و به طور مداوم کیفیت محصول و خدمات فنی را بهبود می بخشد.
 
شرکت BWIN به اصل "یکپارچگی و نوآوری، سود متقابل و برد-برد"ایجاد ارزش بالاتر برای مشتریان تعهد همیشگی ما است، شرکت BWIN صمیمانه مشتاق همکاری با شما است!
تاریخ

تاریخچه توسعه BWIN


چین Shenzhen Bwin Precision Tools Co., Ltd. نمایه شرکت 0

سرویس

بهترین خدمات BWIN TOOL


 

مشاوره رایگان قبل از فروش / علامت گذاری نمونه رایگان

 

BWIN TOOL پاسخگویی سریع پیش از فروش 12 ساعته و مشاوره رایگان را ارائه می دهد.هر نوع پشتیبانی فنی برای مشتریان ما در دسترس است.

 

ساخت و آزمایش نمونه رایگان در دسترس است.ما می توانیم درج کاربید و نمونه آسیاب انتهایی را به صورت رایگان ارائه دهیم، اما هزینه حمل و نقل توسط مشتریان انجام می شود.

 

7-10 روز کاری تحویل سریع

 

سفارش شما توسط ما ارائه شده است، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا سریعا به همه شما تحویل دهیم.

 

چین Shenzhen Bwin Precision Tools Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

خانواده گرم BWIN


 

چین Shenzhen Bwin Precision Tools Co., Ltd. نمایه شرکت 0

   

BWINدارای برترین فناوری تحقیق و توسعه در صنعت است و استعدادهای برتر در این صنعت را برای ایجاد یک تیم با کیفیت بالا پر از جوانی، سرزندگی و اشتیاق به خدمت گرفته است.کار شاد، یادگیری شاد و رشد شاد، ارزش های اصلی کار ما هستند.ما نه تنها همکار و دوست هستیم، بلکه مانند اعضای خانواده هستیم که در کنار هم می جنگند.به پیوستن به BWIN خوش آمدید!

 

 

به منظور ارتقای سیستماتیک و جامع‌تر اعضای تیم توانایی و کیفیت حرفه‌ای خود، آموزش‌های حرفه‌ای منظم خواهیم داشت.

 

 

تیم حرفه ای ما دارای آخرین دانش حرفه ای و تجربه غنی از کاربرد محصول است.با توجه به تقاضای رو به رشد بازار، این شرکت اغلب پرسنل خود را برای شرکت در انجمن های فنی، نمایشگاه های محصولات و سایر جلسات در صنایع مربوطه، یادگیری تجربیات پیشرفته دیگران، درک و تسلط بر دانش حرفه ای فن آوری های جدید و فرآیندهای جدید سازماندهی می کند. و برنامه را در کارخانه ترویج دهید، و یک پایه خوب برای حفظ یک تیم با کیفیت بالا ایجاد کنید که همگام با زمان است و به نوآوری ادامه می دهد.